Zubní Péče Plus

Jan, 19 2024

Úvod

Web Zubní Péče Plus je poskytovatelem informací v oblasti stomatologie a péče o zuby. Tento dokument, Podmínky služby, definuje práva a povinnosti uživatelů v souvislosti s využíváním našich služeb a webových stránek. Čtením a používáním webu vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.

Použití obsahu

Obsah našeho webu, včetně článků, grafik a dalších materiálů, je chráněn autorským právem a je určen výhradně pro osobní a nekomerční využití. Každé kopírování, šíření nebo jiné využití obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno.

Ochrana osobních údajů

O přístupu k osobním údajům a jejich zpracování se dozvíte ve zvláštní sekci našich webových stránek. Vážíme si důvěry našich uživatelů a zavazujeme se chránit jejich osobní údaje.

Záruky a odpovědnost

Neposkytujeme žádné záruky ohledně přesnosti, úplnosti nebo užitečnosti poskytovaných informací. Nebudeme odpovědní za žádné přímé či nepřímé škody vzniklé v důsledku použití našeho webu.

Uživatelský obsah

Uživatelé mohou přispívat vlastním obsahem, avšak musí zajistit, že jejich příspěvky nebudou porušovat české právo, práva třetích stran ani dobré mravy. Za takový obsah neneseme žádnou odpovědnost.

Kontakt

Pro jakékoli dotazy nebo připomínky se můžete obrátit na vlastníka webu, Elaru Whitlock, na emailovou adresu [email protected], nebo na poštovní adresu: 64 Sandgate Rd, Brighton BN1 6JQ, UK.